CelluOFF – Tabletki na cellulit. Czy to działa?

Tabletki na cellulit celluoff suplement

Skuteczność większości suplementów diety zależy nie tylko od ich składu, ale także wkładu własnego. Chodzi tutaj o zerwanie ze starymi nawykami, aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę.

Warto wspomnieć mądry cytat z przysięgi Hipokratesa. „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem.” Nigdy odwrotnie. Po suplementy należy sięgać z dystansem, nie zastąpią one nigdy prawidłowej diety, mogą jedynie ją wspierać.


Tabletki na cellulit CelluOFF posiadają szereg składników pomocniczych, które potęgują efekty Twoich zmagań z cellulitem:

1. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – wpływa na ukrwienie i odżywienie tkanek i włosowatych naczyń krwionośnych.

2. Otoczkowany olej z ogórecznika lekarskiego zawiera kwas gamma-linolenowy, który wpływa na nawilżenie i ujędrnienie skóry.

3. Ekstrakt z liści pokrzywy i ekstrakt pozyskany z pędów bambusa zawierają krzem.

4. Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego jest naturalnym źródłem jodu, który pomaga zachować zdrową skórę. Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego jest stosowany pomocnico w programach wyszczuplających.

5. Witaminy B1, B2, niacyna, biotyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Witamina B3, niacyna oraz biotyna pomagają zachować zdrową skórę oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Podziel się/Dodaj do ulubionych