Domowe sposoby na cellulit – Proste, sprawdzone i skuteczne

Domowe sposoby na cellulit

Aby zwalczyć cellulit musimy działać wielotorowo. Przede wszystkim należy zmienić dietę, zerwać z używkami oraz zacząć się ruszać. Możemy się jednak wspomagać różnymi preparatami i zabiegami.

Domowe sposoby na cellulit

Najtańszymi i najprostszymi zabiegami są prysznice naprzemienne zimną i gorącą wodą wraz z masażem rękawicą sizalową oraz peelingi. Można wesprzeć się również różnorodnymi kosmetykami, a żeby zwiększyć ich zdolność wchłaniania się polecane są domowe derma-rollery. Ogólnodostępne stały się również bańki próżniowe.

Odzież anty-cellulitowa

Obecnie dużą popularnością cieszy się odzież antycellulitowa, których struktura zawiera bio-kryształy. „W kontakcie ze skórą absorbują one ciepłotę ciała, zamieniając ją w głębokie podczerwone promienie (FIR-FAR Infra Red), które poprzez uwalnianie tlenku azotu stymulują komórkową przemianę materii i poprawiają przepływ krwi na poziomie skóry. Tlenek azotu to bardzo silny i skuteczny czynnik odpowiedzialny za rozszerzenie naczyń krwionośnych. Rozszerzenie ich redukuje ilość zbędnych płynów komórkowych powodując drenaż limfatyczny co w konsekwencji, prowadzi do zmniejszenia obrzęków i opuchlizn oraz zauważalnie pomniejsza rozmiar ciała. Promienie FIR_FAR stymulują komórkowa przemianę materii i poprawiają ukrwienie skóry.”

Podziel się/Dodaj do ulubionych